REKLAMA NA POJAZDACH: Reklama na samochodach to najskuteczniejszy, bardzo widoczny i rozpoznawalny sposób reklamowania własnej firmy. Dodatkowym atutem tej formy reklamy jest jej stosunkowo niewielka cena w porównaniu do zasięgu jaki osiąga - reklama jest wszędzie tam gdzie jest Twój samochód. Oferujemy Państwu oklejanie wszelkiego typu pojazdów wraz z wykonaniem profesjonalnego projektu. Drukujemy na foliach monomerycznych, foliach wylewanych - również na foliach bezbarwnych. Całość możemy uzupełnić folią ploterową i elementami dekoracyjnymi z foli fluo, folii carbonowych, folii "szronionej" i innych folii dekoracyjnych. Wycenę wykonania wykonujemy indywidualnie. Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych przykładowych prac.

BANERY REKLAMOWE: to skuteczna tania, lekka, łatwa w montażu i transporcie forma reklamy. Doskonale spisuje się wewnątrz jak i na zewnątrz ze wględu na swoją dużą wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Banery drukujemy na materiale typu frontlite 510 g, zgrzewamy krawędziowo i oczkujemy średnio co 50 cm. Drukujemy również na materiale odblaskowym!

FLAGI REKLAMOWE: Flagi reklamowe, gminne, na specjalne uroczystosci, klubowe... drukowane na dzianinie poliestrowej o gramatzurze od 115 do 130 g - poziome i pionowe, obszyte wokół mocnym szwem, z wszystą taśmą wzmacniającą i karabińczykami. Możliwość zamontowania zamiast karabińczyków oczek stalowych tzw. przelotek. Wykonujemy też górny tunel na poziomą poprzeczkę masztu.

SZYLDY, KASETONY I KONSTRUKCJE REKLAMOWE: Wykonujemy konstrukcje pod tablice, szyldy i reklamy wielkoformatowe. Konstrukcje wykonane ze stali, pomalowane na dowolny kolor, zabezpieczone przed korozją. Świadczymy również usługę montażu konstrukcji. W zależności od miejsca montażu, przeznaczenia i efektu jaki chcemy uzyskać szyldy i tablice wykonujemy z PCV, płyt typu DIBOND, blachy czy plexi. Dzięki użyciu odpowiednich foli, oraz połączeniu z innymi materiałami możemy uzyskać zaskakujące efekty, które przyciągną uwagę Twoich potencjalnych klientów. Profesjonalnie wykonany szyld to dobra wyzytówka Twojej firmy. Oferujemy również kasetony świetlne - wykonywane różną techniką - z ośiwtleniem led lub świetlówkowym w zalezności od wymagań Klienta. Kasetony różnego kształtu, plafony, reklamy świetlne, litery blokowe... i wiele wiele innych.

Przykładowe nasze prace zobaczyć można w dziale NASZE PROJEKTY.


Zobacz też: ELEMENTY STYRODUROWE | POLIGRAFIA REKLAMOWA